Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Контакти
още
SaTaSi
pessa4inka.blogspot.com/
Тагове
Лилаво
Весело
Бира
Диво
Лигаво
Шантаво
Пухено
Дъждовно
Шматки
Детенце
Често използвани тагове
#
skypechats
#
next
#
добриделавсекиден
Следят ме
виж всички
Госпожа Силвия Блажева :)
Публикации
Инфо
Контакти
Групи
RSS
Всички
Публикации
Tweets
RSS Feeds
SaTaSi
След малко влизам да цъкам. Нещо не ми се излиза, дори и за по кафе.
Мързи ме днес, а и приятелката ми е на село. не ми се излиза без нея
Коментирай
0 нови
·
Aug 08 2009, 19:03
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
@
Gothika47
Хах
Аз мисля че при теб е по-добре от колкото да сънуваш такива неща
Коментирай
0 нови
·
Aug 08 2009, 18:53
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
Оффф. Ебаси сънищата сънувам. Снощи отново сънувах как някой хора, ходят с нек'ва блондинка и от това не ми стана добре ..... Ба*и ..... кво сънувам
Коментирай
0 нови
·
Aug 07 2009, 09:33
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
Чудя се кой да събудя за пием кафе.
Ще реша след като се оправя за излизане.
Коментирай
0 нови
·
Aug 03 2009, 08:51
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
Ще гледам филм. Стига ми вече и спане и всичко
Коментирай
0 нови
·
Aug 03 2009, 06:45
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
@
blacksnoopy
Не. Няма с кой и нещо всичките ми планове се прецакаха тези дни....
Коментирай
0 нови
·
Jul 31 2009, 18:51
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
Гледах филм, играх и т.н а сега какво. Не ми е скучно, не ми се спи.... но все пак
Коментирай
0 нови
·
Jul 30 2009, 03:59
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
Официално добро утро от мен, с това станах днес. Някак си тази песничка има доста голямо влияние над мен ....
Коментирай
0 нови
·
Jul 29 2009, 15:33
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
Пффф добро утро. Днес кафенцето ми се отразява зле. Нещо не ми е много вкусно
Коментирай
0 нови
·
Jul 27 2009, 15:00
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
@
basist4ovek
Добре тогава няма. Обаче ти ли ще ме забавляваш тогава
?
Коментирай
0 нови
·
Jul 27 2009, 02:40
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
@
basist4ovek
Ми и аз не знам. То не че от тая жега ще заспя. Ама искам една вечер да си легна с кокошките уж
Коментирай
0 нови
·
Jul 27 2009, 02:35
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
о.0 Мързи ме , жега ми е
Дали да си лягам, да гледам филм отново или да цъкам. Не мога да решя
Коментирай
0 нови
·
Jul 27 2009, 02:33
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
@man0l Къв е тоя брутален клип, който си постнал за мет а ? Ебаси гадното
Коментирай
0 нови
·
Jul 24 2009, 14:38
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
Кой е преспал и е като парцал.
Хах трябва ми голяма доза кафе и нещо по нервашко за събуждане
Коментирай
0 нови
·
Jul 24 2009, 14:32
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
SaTaSi
Отново си лягам. Днес съм спала 7 часа , бях будна за 2 колкото да пия кафе и пак си лягам. Лека ви
Коментирай
0 нови
·
Jul 24 2009, 03:40
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Страница:
120
121
122
123
124