Легни си - ще ти мине. Ако не ти мине, ти трябва мъж.
Аз си имам мъж, ама той е на работа и ми липсва
Hahahahaha , Marti e idiot
@aviatrix, Това не съм аз малоумник Нито играя WoW, нито играя DoTA
sounds like you ...
No ... it sounds more like you
Хапни диня
ям кремвирш и бисквити, ядох таратор и после ще ям диня ако не ме домързи
:* (hug)
I kill for that
Легни си - ще ти мине. Ако не ти мине, ти трябва мъж.
Aug 13 2012, 15:48Аз си имам мъж, ама той е на работа и ми липсва
Aug 13 2012, 16:39