По-скоро от някой желаещ да ги вземе
Пробвай тука https://www.facebook.com/BulgarianAnimalLiberation
Не, благодаря. Ще изчакам мама да ги вземе на вилата. Прекалено си ги обичам Нищо, че мрънкам
Ку щеш
Може би Защо питаш сладко
Донякъде си права, защото от музикалните почти нищо си не харесах влюбени негърки, песни за сълзи и тн
Хахах Казах ти Не се рови, там където не ти е мястото
ok
А ти какво си търсеше :?
После, ще имаш оправдание
ха, и аз имам държавен в понеделник, трябва да принтирам пищови утре :/
Аз не ползвам такива неща, но ти пожелавам успех Дамс @flox страшно оправдание
супер! браво
Аз на бала на сестра ми се прибрах със стълба
Дано никой не си забравя нещо в нас, защото спа гол
Хахаха И двамата сте чаровници
По-скоро от някой желаещ да ги вземе
Jun 25 2012, 13:41Пробвай тука https://www.facebook.com/BulgarianAnimalLiberation
Jun 25 2012, 13:42Не, благодаря. Ще изчакам мама да ги вземе на вилата. Прекалено си ги обичам
Нищо, че мрънкам 
Jun 25 2012, 13:52Ку щеш
Jun 25 2012, 13:57
Jun 25 2012, 14:12