Силвина Георгиева Фурнаджиева

Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@Nick А в брадърите изкопаването на простаци от всички краища на страната, изглежда, си е заложено в сценария, но поне да не ги представяха като "от Пловдив"...
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@Nick Тая реплика за Пловдив и говоренето и аз я чувам много често и се чудя какво да отговарям. :) "Оттам" съм, а никога не съм говорила "като тях".
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
Уникална обява за работа: работа без заплащане!
http://www.jobtiger.bg/showJob.php?job_id=61107&ln=2
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@pesho Честито да ти е ЕЕЕРС-то!
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
Усмихнете се днес! :)
http://tinyurl.com/ra9hk
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
Да пусна и аз линка, ако някой не следи @bogo. Помогнете със средства, каузата си струва.
http://svobodata.org/139
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@NetCutter @pesho Тя по принцип си е проблем тази операционна система. Значи и тук е в дъното на проблема, както обикновено. :)
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@pesho Няма Microsoft, няма проблем... :)
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@NetCutter @pesho Забравих линка, ето го за доказателство. :)
http://www.gimp.org/windows/
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@NetCutter @pesho И за Windows има gimp.
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@edno23 Няма защо, заслужени са. ;)
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@pesho Виж новия брой на .net (от днес е на пазара) и пак ще си говорим за китайския дизайн. ;)
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@Nick Ела да попътуваш из София и ще заобичаш пътуването в Пловдив. :)
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@Emyto Наречи ги "Топлофикация" и не ги обиждай повече. Успех в търсенето на климатици!
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
Забавно клипче.
http://postaroni.com/2008/09/13/rap-freestyle-battle-transl...ish/
Страница: 21 22 23 24 25