Soul4o
а така, рарнах си бекъп на сайта. Ще се губят модели и контролери, а... майната им, да се губят сега колкото щат.
Soul4o
стига бе, как е възможно да ми изчезне ш*ибания модел ?!
Soul4o
единия модел в CI ми липсва ?!?!?! МОЛЯЯЯЯЯ ?!?!?! Защо го няма ?! Баси, как така някъв файл се е изтрил от самосебе си ?!!??!
Soul4o
omfg, в Уикипедия липсва "Джа" !!!!!!!!
Soul4o
Трябва да поизтрия малко филми...