Всичко с времето си
а на мен ще ми компенсирате ли, за дет ми пре*бахте аповете, които ползваха старото апи ? (с бира )
пренапиши си (Х)аповете е
http://smali.me/?url=http%3A%2F%2Fabv.bg <- това трябва да оправя..но се чудя, как да направя новото - да искам Auth ми се струва множко (просто за един post??)
Знам, знам...
ще , ще
Аз ще стартирам бирена инициятива за ръчкане на API.
уу ! дай подробности !
Имам предвид нещо от сорта на 2 часа безплатна бира за готин API usage или нещо от сорта.
ок
Ще се опитам утре
Викаш имаш вид на учил човек
Всичко с времето си
Feb 04 2011, 09:08а на мен ще ми компенсирате ли, за дет ми пре*бахте аповете, които ползваха старото апи ?
(с бира
)
Feb 06 2011, 02:43пренапиши си (Х)аповете е
Feb 06 2011, 02:44http://smali.me/?url=http%3A%2F%2Fabv.bg <- това трябва да оправя..но се чудя, как да направя новото - да искам Auth ми се струва множко (просто за един post??)
Feb 06 2011, 02:49