Weed
вкъщи...адски мн ми се спи...хмм а ся кой филм да гледам?някакви предложения ?
Weed
Македонците откриха паметник на Хитър Петър а другата седмица откриват на Крали Марко хахахах народни герои са им нема начин хаххаа
Weed
е ся си пускаме филм и се мятаме в леглото
Weed
home again...след дълъг ден в редакцията и деба главния редактор пак пропусна да дойде... :@
Weed
IT'S A GOOD DAY TO DIE,TODAY'S YOUR DAY!
Weed
чак от тук чувам как майка чопли семки в другата стая...айде отивам и аз и дано има нещо интересно по телевизора хахаха