Контакти

още
Weed

Тагове

Следят ме

виж всички
Weed
е супер тъпо ми е...мн гадно време...имам чуството и че ще настина
Weed
оо йе ся ставам от леглото...супер...ама само дето съм малко замаян...ще се оправим
Weed
адде навън...тамън и някоя Загорка да пием
Weed
еее мамка му...заваля тука мн гадно...
Weed
@nasko ахахаха ама аз линкче исках...
Weed
@nasko от де черпиш информация ? :D
Weed
добро утро :) сигурно щях да спя още не кака ме събуди по телефона
Weed
адде филма дойде и аз в леглото
Weed
е реших да си изтегля филм преди да легна ама не се получава...не тръгва иначе препоръчвам ви The Secret разправяха ми че бил як
Weed
викат ми да си лягам и ще си лягам...
Weed
рррр още съм супер убит...смятам и скоро да си легна че да мине ужаса хахаха и утре като се събудииимм супер здравии и пак пак пак бири бири хахахаха
Weed
и пак някакъв сандвич... :D :D добре ни дойде иначе
Weed
събудих се мисля че съм по-добре...ей ся ще пробвам да хапна нещо
Weed
ооо супер размазан...махмурлук...лягам си да спя...дано довечера имам силички за Загорка вече
Weed
лягам си да спя...не се филмирайте не ме грее ;)
Страница: 41 42 43 44 45