Weed
ебахти кво направиха тия...чакаме да се обадят още
Weed
не беше лош филма...а ся как съм гладееен...ама ме мързи да ида да се наям...
Weed
преди малко се пребирам още не съм закусвал е тука ме зарибиха с една музика хахах и довечера сме на участие
Weed
айде ся да пием по една Загорка
Weed
еее най-накрая нещо засвири chipmunk - i'm gone пз ся само да го намеря с по-добро качество
Weed
еее този лаймуайър нещо не ме кефи тегля си музиката и след тва не свири о.0
Weed
и hiphoptv ми писна...и ся кво...седим и чакаме един линк да ни дадат вместо да идем да си пием Загорката...ааа ама първо през банята трябва да се минее айде
Weed
не съм си мислел че някога ще ми е толкова безразлична