ZzZaPyr
Герб подобряват положението в БДЖ! По време на БСП влаковете горяха и ИМАШЕ жертви. Сега пак горят, но жертви вече няма! Щото имаме пожарникарско управление ;D
ZzZaPyr
До вчера ме псуваше и се заканваше да разплаква майка ми... На тва как му се вика :?
ZzZaPyr
-Прасчо? -Да Пух? -Сънувах те! -Сам ли? -Не с гарнитура