RAWWWR!
хах забавно ви се струва, я се върнете малко назад, когато и вие сте се скатавали в дискотеките
Аз не съм ходил по дискотеки
И аз.. :/ Просто се прибирах навреме Или излизах някъде с брат си
На дискотеки не, но на концертчета са ме кътали
така става когато един продукт изпревари времето си
Same here ^^
sladur
(blush) ;d
ти да не си плати телефона случайно :Д
Дам, по-зарибена е от нормалната версия според мен
давай - имам около 5 край мен. 1, 2 и 3...
Мерси, оправих се вече, но може би ще се възползвам от офертата ти след няколко дена
Така е... Лелката срещу нас постоянно ми дава аулин без резцепти и т.н.
ся кажи чие е?
Az znam
ми кажи кат' знаеш
Няма :Д
Готово
done
и от мене е готово
Thanks
готов си
до колкото знам тея са най добрите: http://www.surveymonkey.com/
Basic плана им не ми върши работа, а пари за това проучване специално няма да давам.. И, нямаш право да ставаш човек.. кой да храня сега?
Google dox
хъх, излезна ми от акъла. честно казано gdox май е най добрия избор - мисля че можеше да се върже с аналитикс акаунта и да следиш статистики.
Докса свърши работа, тенкс
RAWWWR!
Sep 28 2012, 00:36хах забавно ви се струва, я се върнете малко назад, когато и вие сте се скатавали в дискотеките
Sep 28 2012, 00:38Аз не съм ходил по дискотеки
Sep 28 2012, 00:39И аз.. :/ Просто се прибирах навреме
Или излизах някъде с брат си 
Sep 28 2012, 00:43На дискотеки не, но на концертчета са ме кътали
Sep 28 2012, 00:52