ZzZaPyr
Нищо не става от мене, ей..
ZzZaPyr
Течност потопена в тяло след седем години тръгва на училище.
ZzZaPyr
А биричка, а джойнтче, а музичка за фонче?
Кученце ли искаш или да съм конче? ;D
ZzZaPyr
Не нормално януари месец да стоя по тениска на отворен прозорец в 2 сутринта. Проблема определено не е в мен...
ZzZaPyr
Защо разводите са скъпи? Защото си заслужават ;D