ZzZaPyr
@n3mo абе ламер, ще изглеждаме про ако кажем 2-3 месеца. Хората ще си мислят, че е било трудно, кво тва Вордпрес ;D
ZzZaPyr
Ей, хейтъри, вие просто завиждате на пича, че е пуснал български фейсбук... Аматьори! Давай Lifebox1, u will never walk alone!
ZzZaPyr
Интересно е, че търсех сайта на правителството, защото забравих URL-то и използвах "Провал" за Keyword съвсем инстинктивно ;D
ZzZaPyr
Е с това, преди около година колко сме се ебавали с едни приятели. Слушаме "Новото радио витоша" на гара София и всички новини успяват да ги свържат със София
http://x7r3m1s7a.edno23.com/view/post:429773
ZzZaPyr
Цял ден спах и пак ми се спи ;S
ZzZaPyr
Малко са песните, които успяват да ми въздействат толкова силни