ZzZaPyr
9 заверки, 2 дни.. Bring it on!
ZzZaPyr
Новите телефони са по-мощни от PC-то ми...
ZzZaPyr
Трябва ми някой да разпознае мелодията която почва на 0:30 (пианото)
ZzZaPyr
Излязох в 21 да дръпна един фас в коридора, прибрах се в 1:30 пиян... Да го еба и живота
ти се правиш, не искаш да слагаш снимка на твоя любим..
Jan 17 2013, 14:00