Алекс
alex95
новият албум на linkin park еее.... ще си спестя коментар
Алекс
alex95
Installing Mac OS X on the volume "Mac OS X"
Алекс
alex95
@sandprince ще драсна нещо :)
Алекс
alex95
@sandprince сега ти прочетох статията, баш така си мисля и аз за дизайна :)
Алекс
alex95
@pisio аз минах на федора. Там не променят интерфейса, всичко си е както е направено от разработчиците на софтуера а не променено 100000 пъти :)
Алекс
alex95
@pisio @sandprince аз си чета пощата от mail.bg в gmail :) Защото вече ползвам mailbg-a за поща на собствен домейн, на gmail e много гадна процедурата
Алекс
alex95
Новия mail.bg е тъп, зарежда 2 часа. И какво ме интересуват празнични календари и глупости при пощата ми. Имам си igoogle за това
Алекс
alex95
@pisio винаги има нови версии на някой неща. Главно промените са по загрозяване на интерфейса вече ;D
Алекс
alex95
@pisio от IDE към Serial ATA и обратното :) /// за убунтуту трябва да има чеинджлог някъде, и аз не съм гледал
Алекс
1283876327295651.jpg alex95
Forever!
Алекс
alex95
@sandprince версиите са последните 2 цифри от годината и месеца в които е издаден -> 10.04 е Април- 04.2010
Алекс
alex95
@sandprince 6 месеца
Алекс
alex95
1 месец до новото убунту
Алекс
alex95
Прецакосах драйверите на криеитива на уиндоуса донякъде (по-дкоро аутоъпдейта сам си ги прецака) ама още имам звук ;D
Алекс
alex95
edubuntu има суперски wallpaper-и :)
http://edubuntu.org/sites/default/files/maverick-nyc.jpg
Страница: 37 38 39 40 41