Алекс
alex95
@rosko а няма да стане, глупости. Почти съм го докарал на уиндоус, махнал съм горния панел, менюто е 1 към 1, бордърите са 1 към 1 :) Само таскбара остана
Алекс
alex95
@sandprince за това е долу :) писна ми всички в скайпа ми се изредиха да кажат че хостсеан е паднал. Е worldsteam е паднал, няма какво да се направи. 1 месецфри
Алекс
alex95
@sandprince http://worldstream.nl
Алекс
alex95
1 месец безплатно за всички на въпросния сървър на hostsean.com дето е паднал в момента. Очаква се до утре холандците да го оправят и да го пуснат.
Алекс
alex95
@sandprince а справих се вече, рестартирах до уиндоуса. Мерси все пак :)
Алекс
alex95
Има ли някой тук с photoshop cs5 за една малка услуга за 20 секунди? :)
Алекс
alex95
@rosko Че аз искам като някой го погледне да не познае дали е линукс или 7 :) Вече направих 1 към 1 с менюто на 7, и панела е почти готов
Алекс
1279620712305493.png alex95
Става прилично :) Ама имам още доста работа
http://prikachi.com/images/210/2344210y.png
Алекс
1279615376731057.jpg alex95
@bekyarov Ама няма пари :( Иначе и аз не съм особено уиндоус юзър, само тези дни. Просто не мога да се сдържа да прикача тая картинка, за случая е :D :D
Алекс
alex95
http://img690.imageshack.us/img690/9458/wtfma.png
Алекс
alex95
Windows-a се е прецакал и всички шрифтове са wingdings. WTF, линуха работи поне
Алекс
alex95
Ок, изсипах логически по-сложната част от сайта на hostsean. Даже и работи :D
Алекс
alex95
И всичко го озвучава един човек. Едит идиот. Даже на national geographic превода е по-смислен. Пък там има и избор, има и англииски на цифровата. Тука найн
Алекс
alex95
@semprom да, ужасно е. А мани това, момиче говори в това за смъртта забравих как беше и един мъжки глас ама точно като на г*й озвучава. Опънаха ми се нервите ;(
Алекс
alex95
ядосах се. отивам да гледам dsc science, радва ме че дори и субтитри няма.
Страница: 56 57 58 59 60