Алекс
alex95
@amigo shakeit.eu ,влез в фейсбук и ще го забележиш ;D
Алекс
alex95
@Gothika47 никой не е почнат още :D Висящия е wstats
Алекс
alex95
и срока за единия е утре
Алекс
alex95
позакъсах го пак.. 3 сайта за правене + един висящ дето постоянно се ръчка по него :D
Алекс
alex95
http://userweb.kernel.org/~warthog9/april1/2010/ :D
Алекс
1277717427105132.jpg alex95
Хахаха
Алекс
alex95
@DMedia хахах @alex95 вече е полудял ;( ;D
Алекс
alex95
@alex95 test
Алекс
alex95
@Debian ей така както мига сега преди да си го цъкнал
Алекс
alex95
шаляляляяяя :)
Алекс
alex95
@alish йеей, тън тътръръръръръъъъън търъръъъън тън тън търъръъъннн тън. тън. тън. тън.. Всъщност това е мелодииката на песента дето слушам в момента ;D
Алекс
alex95
http://comixed.com/2010/06/24/4-koma-comic-st...riously-2/ "D
Алекс
alex95
@aviatrix мммхм, спомням си. Няма да се отрази зле едно освежаване на edno234
Алекс
alex95
хм, в кода на sharetronix 1.0.4 има код за изваждането на #хештагове а тук в едно23 няма търсене по хешове
Алекс
alex95
@alish @R3sp3k7 тън тън тън търърърън тън тън. Heil!
Страница: 67 68 69 70 71