Ally
alish
@Drake Трябва. Да. Ми. Казваш. Всичко. Ето - има го черно на бяло! Видя ли сега?
Ally
alish
@t0m3kk душевни чекии?
Ally
alish
@notexist хахахахахах уоу...
Ally
alish
@notexist :D шмате.
Ally
alish
@notexist в безопасност от?
Ally
alish
@notexist и да я е слушал,той има памет само за "течеше последната минута на терена в *нещо което той произнася като пар дю франс*..." не и за песни :D
Ally
alish
@notexist заради цензурата.явно се беше усетил от римата с "миризлива" :D
Ally
alish
@notexist о да, по едно време татко каза "ало, овощната градина, няма ли да ядеш" и вече не беше забавно а леко гадно :D
Ally
alish
@notexist дам... само дето я цензурирах и след това следваше мълчание мълчание "да си въртя" и "не съм умрял ша знайш за твойта.."мълчание"миризлива ша знайш.."
Ally
alish
@notexist време е да скофтиш тяхното за да не могат и занапред!съжалявам,днес не съм логична.2 часа пях на нашите "най-обичам зимно време да пикая по снега..."
Ally
alish
...oba4e ti zapali cigara,sednahme i po4nahme da gsi govorim gluposti be6e tolkvoa qkoo" ебати историята. какво по... :D
Ally
alish
neka ti priznaq ne6to.purviq put kato izlizahme bqhme az i ti za okolo polvin 4as.i si misleh "az nasame s al.. tfa 6 e spr tupo" ...
Ally
alish
@notexist същото де. ти що си май щастлива? :D гуш.
Ally
alish
@Snooby Дзън да е!
Ally
alish
@notexist ми щото... не знам. и аз съм щастлива, но пък в същото време мрънкам щото... ох сложно е бе. аз съм глупава. :D ако бях проста, щеше да е по-лесно.
Страница: 128 129 130 131 132