@notexist дам... само дето я цензурирах и след това следваше мълчание мълчание "да си въртя" и "не съм умрял ша знайш за твойта.."мълчание"миризлива ша знайш.."
@notexist време е да скофтиш тяхното за да не могат и занапред!съжалявам,днес не съм логична.2 часа пях на нашите "най-обичам зимно време да пикая по снега..."
@notexist ми щото... не знам. и аз съм щастлива, но пък в същото време мрънкам щото... ох сложно е бе. аз съм глупава. ако бях проста, щеше да е по-лесно.