alish
уапапа уапапапапапапа уапапа уапапапапапаааааааааа аааааааааа аааааАААААААААА!
alish
"хах баба ти се изживява като месията..." "еми... меси хляб!"
alish
...и го питала какво се казва щото била забравила,той й казал "христос воскресе" и тя "добре".след малко звъннала на сестра си и казала "исус христос е" O.o
alish
а бабата на миленчо не се сетила да каже "христос воскресе"... влезнала в стаята и изръсила "исус дойде" O.o
alish
ииии някой май се разболява. честито.
alish
според миленчо фактът, че пия бира доказва, че съм атеистка.
alish
"...и съм сама." "готиноо." "мне. сама като напълно сама." "гадно." "ама имам бира." "готино." "ама не ми се пие много." "гадно."