Ally
alish
@tedo92 аз си оправих стаята! събитие...
Ally
alish
тичам да си правя картона... или да го нащърбя, огелпя, осакатя и да си пльокна снимките на него по-точно.
Ally
alish
I don't mind, I don't care as long as you're here.
Ally
alish
и нека всички се нацупят на ал.
Ally
alish
уотевър.
Ally
alish
а пък... казаха ми, че съм "gorgeous". ах ^^ винаги съм обичала тая дума. мн е идиотска и префърцунена. :D
Ally
alish
@Rx-Ende йъп. "ухапе" е. сега виждам, че си писал, но поне се сетих преди да го изпечатам. :D
Ally
alish
всичко се изтри. а бях готова... прекрасно просто.
Ally
alish
"да оставя кучката да ме охапе" не звучи твърде странно нали?
Ally
alish
и пак опряхме до човекът, с който почти винаги се консултирам, когато става дума за личното ми самоанализиране. стефан цанев. :D
Ally
alish
пише си анотацията. уж.
Ally
alish
преди да е замирисало на мухъл пак... http://kuhnqta.wordpress.com/2010/05/24/%D1%8...%82%D0%B5/
Ally
alish
@scarlet ...пръчки намирам.
Ally
alish
"любов му се нарича" - нали? :D
Ally
alish
@scarlet подивявам те? въй въй... в гората ме намери, къде...
Страница: 86 87 88 89 90