Все по-рядко почнах да влизам тук...
на speeddial ми е и го отварям по инерция
то май не повече от 10-тина човека влизат от време на време тук
че Добрич вече моренце ли е?
добрич на 3 морета
Ямбол на 3 планети
¯\_(ツ)_/¯
ветераните
оооо на @schizophrenia снимката!
И аз го помня
да
приятно изкарване на празниците и от мен
@nemesys be ok bruh
как точно хвана корона? От познат? И как я изкарваш? Надявам се, леко?
Почнах нова работа, за която трябваше да съм в офиса, най-вероятно от там съм я хванал. След 12 дни температура и 7-8 кашлица, почнах да живвам
сега на 16-17-ти ден остана само кашлицата
glad you're better now
за легални работи ли :?
скучно
с'я първо се събира experience
https://edno23.eu/view/post:241404
17 май 2009
Това ми е втория профил. Първия беше края на 2007 или началото на 2008, не съм сигурна. Но да.. доста време стана
първият пост евър е от фев 10 2008
еха! Значи съм била една от съвсем първите
Nor semen.
Все по-рядко почнах да влизам тук...
Sep 10 2021, 02:34на speeddial ми е и го отварям по инерция
Sep 13 2021, 07:31то май не повече от 10-тина човека влизат от време на време тук
Sep 28 2021, 17:04