Ние сме така "либерални" с идването в офиса. Повечето са тук между 9 и 10, но на други докато не им се обадя да ги питам кога ще дойдат може и цял ден да отиде
доооста е тихо с изключение на видеокартата ми която има кофти вентилатор :/ но радиатора на водното върти на 400-500 оборота + кутията има някаква шумоизолация
This is fucking awesome!
Apr 27 2017, 00:32What Bob said.
Apr 27 2017, 09:00Диващина!
Apr 28 2017, 08:50