* "котьо" в случая не е @aviatrix
...с чаша, you say?
ЧНГ, живи и здрави.
) Благодаря ти! Пожелавам ти всичко най-най-хубаво за празниците и на теб!
God, that is retarded....
да сме точни, SMART battery case!
голям ташак ако стане известно като retarded battery case
abomination
Ъъм, че преди пак така беше.
не и за бг, за бг можеше само с карта и толкова
Ааа ясно Мда, доста удобно е да е вързано към банковата сметка, но пак си има защита
Я напиши някъде че използването на тази социална мрежа за линкбилдинг може сериозно да разклати позициите ви във прозореца "съгласен съм"