bad vibes instantly inserted
ми аз питах кой ще идва преди 2-3 седмици и нищо не сте казали ... поста 2 дена преди това с кога и къде ... пак никой не е обади ... ми да сте дошли
Ами хайде тогава нова среща, когато повече хора могат да дойдат! тая събота примерно
@sickornot назначавам те отговорничка по организацията
хахаха ами айде, ще направя нов пост със запитване към хората, които се сетя
Брой ме
will think about it
Дай тази събота от 18:30 до 21:00 съм на Терминал 2 в София .
може и аз да намина, ако не пътувам със сестрата към Полша...
Ми аз днес пътувам за Балкана и няма да мога
да, но не 123 ами СуратТефтер-а, Твитера и още няколко HTTPS сайтове
disturbance in the force
nope, перфектно си е...
ooooo <3
That's what you call passive dickressive
#dafak ве....
мен ми е любопитно от чий архив е изваден ;д
@aviatrix, мога ли да предложа да смениш снимката с тази: http://i.imgur.com/I39jmpx.jpg
Хаха, yes бе!
Хубава ли е?
коя то всички, известен съм, убийте кокошка в мое име 8-D
Някои от related клипчетата са потресаващи. :о
whaaaaaaaaaaaaaaaaaaat the fuuuuuuuuuuuuuuuuuck :O
@t0m3kk same reaction here! :О
направо бясна ра'ота...
Сега ш'слушам това десет пъти :/
тъжничко, но има нещо такова
bad vibes instantly inserted
Jul 13 2015, 01:57 през mobiми аз питах кой ще идва преди 2-3 седмици и нищо не сте казали ... поста 2 дена преди това с кога и къде ... пак никой не е обади ... ми да сте дошли
Jul 13 2015, 09:09Ами хайде тогава нова среща, когато повече хора могат да дойдат!
тая събота примерно 
Jul 13 2015, 19:33@sickornot назначавам те отговорничка по организацията
Jul 13 2015, 19:36хахаха ами айде, ще направя нов пост със запитване към хората, които се сетя
Jul 13 2015, 19:42