aviatrix
Вчера си купих морско свинче. То поплува малко в аквариума, после легна на дъното и заспа. С какво да го нахраня, когато се събуди?...
aviatrix
Mini 123 среща ! Weeeeeeeeeeee
aviatrix
до всички които си мислят че Nero е все още добра програма за записване на дискове : no it's not ! nero died back in 2004 use this , it's free >
http://cdburnerxp.se/
aviatrix
the mothership is dead and it won't boot .... it overheated again and windows got corrupted ... it will be a fun night
aviatrix
Marilyn Manson in .flac & volume to the max !
Купи му храна за морски свинчета
и поилка 
Apr 23 2013, 13:51
Apr 23 2013, 14:12Ako e zaspalo na dunoto ima problem. Bi trqbvalo kato zaspi da se kachi na povurhnostta na akvariuma :-)
Apr 23 2013, 17:40 през mobi