Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Вчера си купих морско свинче. То поплува малко в аквариума, после легна на дъното и заспа. С какво да го нахраня, когато се събуди?...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
АМБИПУР- imma be poor!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
We are a cup of nerds!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
:D cat plays fetch!
Никола ☀ ∞  ♺
Kf38HP7x.png aviatrix
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Big horny corny!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
F u spring!
Никола ☀ ∞  ♺
11459_502044739850782_375582601_n.jpg aviatrix
WAT
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Mini 123 среща ! Weeeeeeeeeeee
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@bgdn вече не съм сумо :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
до всички които си мислят че Nero е все още добра програма за записване на дискове : no it's not ! nero died back in 2004 use this , it's free >
http://cdburnerxp.se/
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
the mothership is dead and it won't boot .... it overheated again and windows got corrupted ... it will be a fun night
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
fuck feedly ... the old reader is better :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Marilyn Manson in .flac & volume to the max !
Никола ☀ ∞  ♺
2MxWu398.png aviatrix
Any Questions ?
Страница: 67 68 69 70 71