+1
+2
=3
не , имам нова съквартирантка
> https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphoto...8891_n.jpg
FAKE!!!11!!!!!1
Roommate, huh? Така ли му викате вече?
sure ...
if it was easy it wouldn't be worth it
my thoughts exactly ;D
Repost... http://edno23.com/view/post:1437888
meh ..
For shame
не е безкрайно :/
http://www.drunkronswanson.com/ мен тва много ме кефи
:Д :Д :Д ;Д
http://www.staggeringbeauty.com/
Много сте изтрещели
а, така