kazah :>
че си тъпа .. да тва се подразбира.
ако измислиш нещо по - разнообразно кажи (:
ами не мога .. общуването с теб ме направи пълен идиот и в момента нищо свястно не мога да измисля ... сега ще се депресирам и ще си накълцам вените.
да е, щото си общувал точно 0 пъти с мен. ЛОЛ. (: now die.
Сега остава и една Lumia 920 да прибавиш
soon.
asdadadadasdadadasdad
Дай да мина някой път да се видим
кога ще е купона
hahahah no.jpg
какво стана със стария? не че развитието е лошо.
наложи му се да замине за монтана да бачка за няколко месеца
чума! :Д
и десетки хиляди откриха какво представлява реалният свят! :Д
по ред на номерата от топа на другите платформи (:
мерси, мерси