майка ти
disappointed
In a world we need to share, it's not enough to stand and stare.
Споделено от aviatrix и specter
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
дързост и красота в 6 минути.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Не нося шапка,защото трябва непрекъснато да я свалям пред глупостта човешка...:)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
yield е доста готин кейуорд :)
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/9k7k7cf0.aspx
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Goooooooood mooorning vieeetnaaaaaaaaaam!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Не помниш дали познаваш някого ? проверяваш дали сте приятели във FB!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
It's A good day to fly today
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
goodnight world
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
някой за малко MvM ?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
I'm out of nutella. Now I can sleep.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
i was gonna sleep , but then i got an arrow to the knee ...
Никола ☀ ∞  ♺
tumblr_m78jfszVpj1r465tso1_500.jpg aviatrix
yey!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
anyone awake ?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Thoughts on being a programmer
http://www.yelsew.com/thoughts.html
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
мухмухмух
Страница: 93 94 95 96 97