на влакче играе цялата махала
изгледах го цялото, бях го гледал някъде и преди ама 30 години сложени в 6 минути изглеждат супер нелепо, особено когато всички се възраждат и се женят нонстоп
бахти фейла е тоя сериал, как е възможно да го гледат толкова много хора :Д :Д
аз се чудя що за човек е изгледал всичките епизоди/що за човек е писал описанията на епизодите, че да ги четат хората ;дд
бабъл пап
в тоя вятър ли бе
в тоя вятър излизаш с един чаршаф и го разперваш
аре бе, направо скачаш с чадър през терасата...
ама предварително отворен ли
целта е да се тества оптималната височина за отварянето му :Д
sleep is for the weak !
Why sleep when you can solve maths problems? Or make someone do that for you. ;d
or write code and eat nutella.
Or eat code and write nutella.
i guess that works too ...