axel
Изчезвам малко на въздух!
axel
Изправен съм пред ужасна димела и трябва да направя много сложен избор... дали ефекта при минимизиране да бъде Genie или Scale XD
axel
Утре съм на екскурзия на белоградчишките скали... Ще е яко...
axel
... да каже! Бях го чувал някъде, но не помня как беше вече...
axel
Току що гледах Ченгето от мола... Страхотен филм!!! Който още не го е гледал задължително да го направи!!! btw ако някой е и знае как се казва това което кара..
axel
Мамка му и Flickr иска пари...
axel
@Method-X аха и кво питаш... с кой говориш точно?
axel
Някой да знае как стават тия неща с плакатите и флайърите? Смисъл сега нали са избори къде трябва да питаме да ни платят и да разнасяме?
axel
Утре на класната като и сервирам три бележки ще бъде баси цирка XD