bubulinka
а бе напоследък нещо много съм се отдала на пиянство
bubulinka
почват да ми се връщат някакви снощни спомени... лоша работа....
bubulinka
колко странна може да е комбинацията от бар "Тънка червена линия" и чалгата в "Плаза" в една нощ?
bubulinka
оооооооо боли ме главатааааааа
bubulinka
ох егати уелкъма си спретнах снощи... сега ми е лошичкоооо....
bubulinka
Хайде чао от мен, отивам да си пека дупето 8)