bubulinka
по-лошото е че намерих книгата, която четях последния път като симулирах учене... И учебника не е там...
bubulinka
дееба не знам къде съм забила ши****я учебник по литература а той е основен елемент в симулирането ми на учене... дееба!
bubulinka
Свърших си всичката работа, включително и един супер изтрещял мейл до дизайнера с който работя. Отивам да си стегна багажа
bubulinka
@man0l а що те няма в скайп?
bubulinka
мразя да пиша по среднощ... ама аз съм си виновна
bubulinka
бахти ако знаете само какъв мързел ме е хванал!
bubulinka
доооооооооооообро утро на всички