bubulinka
"терапевта ми казва, че не получавам нужното от тази връзка" ахахахахах много е добро!
bubulinka
Ще седя срещу вентилатора! има опасност от менингит, но поня няма да съм съвсем къдрава....
bubulinka
аааааааа по канал едно дават "The bone collector"
bubulinka
не знам обаче как се предполага че ще заприличам на човек в главата сега
bubulinka
не знам какво се е случило със сешоара ми, обаче е "чао и много поздрави"
bubulinka
чувствам се странно... ще излизам в събота вечер... отвикнала съм
bubulinka
какъв талант се изисква за да паднеш от табуретка?
bubulinka
ох, пак гледах "Raise your voice", пак ревах много.... няма друг филм дето да извади толкова на показ крехката ми страна...
bubulinka
@man0l а бе баш ранни зори са си мен ако питаш