bubulinka
@man0l o da, i e bukvalno neotrazima
bubulinka
Събудих се в 5 часа, супер притеснена, че още не съм измислила какво да облека довечера! Аз съм абсолютно КУКУ!
bubulinka
и аз се зарибих - дай ми лед, дай ми лед
bubulinka
От центъра за прием на документи в УНСС не ебават да си вдигат телефона. Аз сега боб ли да хвърлям работят ли?
bubulinka
Пожелавам ви лека нощ. С ужасно голям кеф се отправям към леглото с надеждата утре да се наспя неприлично много
bubulinka
Аз пък "промоутнах" и споделих мъките си покрай "Мемоарите..."
bubulinka
Вече минах средата на "Моят живот в плейбой" Доволна съм!
bubulinka
В момента точно си мисля за едно добре направено мохито на плажа... с много лед.. ииииии.... кеф
bubulinka
А бе в тая редакция дори интернета не е в ред днес!
bubulinka
Ще се С-А-М-О-У-Б-И-Я ако прочета още едно стихотворение.....