Любомира Новачкова

Любомира Новачкова
bubulinka
@blacksnoopy ти си единствения човек, който срещам дето да не е харесал IT CRowd...
Любомира Новачкова
bubulinka
@man0l и много правилно ;) *намиг*
Любомира Новачкова
bubulinka
@man0l o da, i e bukvalno neotrazima
Любомира Новачкова
bubulinka
Вече съм спокойна
Любомира Новачкова
bubulinka
@Dr1nata едно от събитията на годината. влиза в топ 3 на моята класация.
Любомира Новачкова
bubulinka
Събудих се в 5 часа, супер притеснена, че още не съм измислила какво да облека довечера! Аз съм абсолютно КУКУ!
Любомира Новачкова
bubulinka
и аз се зарибих - дай ми лед, дай ми лед
Любомира Новачкова
bubulinka
От центъра за прием на документи в УНСС не ебават да си вдигат телефона. Аз сега боб ли да хвърлям работят ли?
Любомира Новачкова
bubulinka
Пожелавам ви лека нощ. С ужасно голям кеф се отправям към леглото с надеждата утре да се наспя неприлично много
Любомира Новачкова
bubulinka
Аз пък "промоутнах" и споделих мъките си покрай "Мемоарите..."
Любомира Новачкова
bubulinka
Вече минах средата на "Моят живот в плейбой" Доволна съм!
Любомира Новачкова
bubulinka
В момента точно си мисля за едно добре направено мохито на плажа... с много лед.. ииииии.... кеф
Любомира Новачкова
bubulinka
А бе в тая редакция дори интернета не е в ред днес!
Любомира Новачкова
bubulinka
@joronedelchev мани мани мъка, няма кой да ти пили на главата :D
Любомира Новачкова
bubulinka
Ще се С-А-М-О-У-Б-И-Я ако прочета още едно стихотворение.....
Страница: 63 64 65 66 67