coolpuppy
О, лягам си. Имам един сложен въпрос само: от какво може човек да го боли често слепоочието?
coolpuppy
Днес си пътувам към Пангюрище и се връщам в София на 5-ти. До скоро!
coolpuppy
Как минава седмицата: Понедееелник, Втооооооорник, Сряяяяяда, Четвъъъртък... ПетъкСъботаНеделя!
coolpuppy
Пускам ви поздрав и отивам да взема малко кешовица хахаха
coolpuppy
Криси се прибра от малко колоездене на Паметника и сега си пийва кокосово мляко хихи (скоро ще е сменено с бирааа) ^^
мрисници' такиа'
Oct 10 2011, 16:51ахаха ай ся.. всички си го мислите, тези които не си го признават са лъжци
Oct 10 2011, 16:52А пък ти си от Ушеви, щом ни клеветиш така ;d
Oct 11 2011, 00:36Ееее де.. приказки ся.. нема се обиждаме
Oct 11 2011, 00:43Ти пък.. шегувам се дееее
Oct 11 2011, 01:20