за кво ме тагваш при тоя изсъхнал пес : D
породата му е Муди
бля :x
Ма то у нас е зала бре!
da
Ще ме водиш ли и мен?
Току-що спечелих и хладилна чанта
Стига си печелила неща!
ако спечелиш кола - ще те заведа
фън! предай го и вземи награда за главата му!
Още по-голям фън - предай главата му и вземи награда
Да, ама и аз не съм го виждала от 4 дни. Беше ми оставил бележка обаче.
Баси интересният живот живееш. На мен нищо интересно, не ми се е случвало от 2 години.
Тези откачените са най-забавни Винаги ще ги помня ;д
Айляк.