coolpuppy
"Според експерти, третият понеделник от Януари е най-мрачният." Хубаво, че мина. Наистина не беше приятен.
coolpuppy
"All we ever want is more !!! A lot more than we had before.." А трябва ли, кажи?
coolpuppy
Almost home alone and it feels good.
coolpuppy
На работа съм и е ебати и скуката..
coolpuppy
You can take my breath away..
coolpuppy
Та стигнахме и до извода, че жестоките неща са.. фактите. P.S.: Цитата мисля, че е от песен.@Anellya