BE PREPARED!
coolpuppy
@kimmie аватарчето ти е много добро :)
BE PREPARED!
coolpuppy
Лека и спокойна..
BE PREPARED!
coolpuppy
"Според експерти, третият понеделник от Януари е най-мрачният." Хубаво, че мина. Наистина не беше приятен.
BE PREPARED!
coolpuppy
@t0m3kk При последното си ходене в Плд го видях този надпис. Интересното е, че не успях да го запомня добре, а сега ти ми го припомни. 10x
BE PREPARED!
1295304129211579.jpg coolpuppy
Ако все още обичате Cappy, спрете незабавно! Има опасност да ви удари в челото доста силно и да имате рог като мен! I ain't kidding! ;)
BE PREPARED!
coolpuppy
@Psychopath ехеее :) Чудесен пост.
http://psychopath.edno23.com/view/post:1195101
BE PREPARED!
coolpuppy
"All we ever want is more !!! A lot more than we had before.." А трябва ли, кажи?
BE PREPARED!
coolpuppy
Almost home alone and it feels good.
BE PREPARED!
coolpuppy
На работа съм и е ебати и скуката..
BE PREPARED!
coolpuppy
@sown Ей :)
BE PREPARED!
coolpuppy
@RadialEx Започвам да те следя, звучиш интересно. :)
BE PREPARED!
coolpuppy
You can take my breath away..
BE PREPARED!
coolpuppy
След час хващам рейсчето и - хоп.. на Пазарджик при мойто. :)
BE PREPARED!
coolpuppy
@Anellya мхм
BE PREPARED!
coolpuppy
Та стигнахме и до извода, че жестоките неща са.. фактите. P.S.: Цитата мисля, че е от песен.@Anellya
Страница: 62 63 64 65 66