coolpuppy
Колкото и топла да е нощта, вътрешно оставам студена.. докога? Питам докога?
coolpuppy
А, хора да ви се похваля. Днес срещнах човек, който за последно съм виждала преди 7 години - треньорът ми от София (по тенис на маса). Бях изненадана!
coolpuppy
Ммм готово. Харесвам си новата щуротийка. А сега какво да правя?
coolpuppy
Филмчето приключи, сега се лакирам.
coolpuppy
Гледаме с брат ми "Джуманджи" по Btv. =)
coolpuppy
Хълцам от 10 минути, боли ме глава и съм капнала от бачкане.