coolpuppy
Отивам да запиша брат ми в 1-ви клас ^.^
coolpuppy
Честит Имен Ден на всички Александровци! Да сте живи и здрави и вечно засмяни!
coolpuppy
Идоли смешни.. идеални, грешни.. Гледаш от вкъщи едни и същи..
coolpuppy
Отивам на бачкане.. ля-ля-ля (не че ми е много на песен де ама ей така за заблуда на читателя) :d До скоро!
coolpuppy
Лакирам се и след малко мога да заспя на стола. Отивам за кафенцеееее..
coolpuppy
Ми изморена съм много.. сега се прибирам от работа, а в 16'' пак отивам. I wanna rest.
coolpuppy
Някои хора взимат и забравят, други дават и прощават.
coolpuppy
Блякс. Отивам на работа, а се прибрах само преди 5 часа...
coolpuppy
Много много много много много хора не ме харесват ..среден пръст за тях, за да стане интересно!
coolpuppy
Само изгорелият ми face and body болят... кхх
coolpuppy
Сега е време да се изкъпя и да паля подметките навън. Юхуууу ^.^ Hello beautiful days and beautiful smiles!