BE PREPARED!
coolpuppy
Отивам да запиша брат ми в 1-ви клас ^.^
BE PREPARED!
coolpuppy
Честит Имен Ден на всички Александровци! Да сте живи и здрави и вечно засмяни!
BE PREPARED!
coolpuppy
Идоли смешни.. идеални, грешни.. Гледаш от вкъщи едни и същи..
BE PREPARED!
coolpuppy
Отивам на бачкане.. ля-ля-ля (не че ми е много на песен де ама ей така за заблуда на читателя) :d До скоро!
BE PREPARED!
coolpuppy
Лакирам се и след малко мога да заспя на стола. Отивам за кафенцеееее..
BE PREPARED!
coolpuppy
Ми изморена съм много.. сега се прибирам от работа, а в 16'' пак отивам. I wanna rest.
BE PREPARED!
coolpuppy
Някои хора взимат и забравят, други дават и прощават.
BE PREPARED!
coolpuppy
Блякс. Отивам на работа, а се прибрах само преди 5 часа...
BE PREPARED!
coolpuppy
Отиваме да го опием хахаха и да го разденсим :P
BE PREPARED!
coolpuppy
А днес?
BE PREPARED!
coolpuppy
Много много много много много хора не ме харесват ..среден пръст за тях, за да стане интересно!
BE PREPARED!
coolpuppy
@kypidoncheto Върху нея ли? Ама разбира се.. то живота отдавна й се е изповръщал на лицеподобния face.
BE PREPARED!
coolpuppy
Само изгорелият ми face and body болят... кхх
BE PREPARED!
coolpuppy
Всичко е наред и съм доволна. :)
BE PREPARED!
coolpuppy
Сега е време да се изкъпя и да паля подметките навън. Юхуууу ^.^ Hello beautiful days and beautiful smiles!
Страница: 93 94 95 96 97