Еми Окснитси
dandelion
Леле колко съм зле...Писала съм на шефката (Нанси) на шефката си (Хестер), вместо на секретарката на Хестер - Нинке.От цялата тази каша произлиза по-голяма кашa
Еми Окснитси
dandelion
...втурват към Лондон. И пак туризма там процъвтявя. Тея колкото и грешнаю тактика да предпиемат все ще са си номер едно..
Еми Окснитси
dandelion
Прави се Англия на интересна, качва цените на самолетните такси, оттегля се от WTO (World Tourism Organizataion) и да му се невиди паунда пада и всички се вт..
Еми Окснитси
dandelion
Не съм говорила български от 6-7 дни. Помогнете, хора.
Еми Окснитси
1257943448276927.jpg dandelion
Как да откажа на подобно парти :) :)
Еми Окснитси
dandelion
@shimamoto, яко е,но тежи да трябва да пускаш нещо ново и интересно всеки ден. Особено в моя случай, защото се старая да не разкривам никаква лична информация.
http://shimamoto.edno23.com/view/post:410950
Еми Окснитси
dandelion
Честит имен ден на всички именици. Тате, да си жив и здрав!
Еми Окснитси
dandelion
"Себе си ако сънуваш бременна, предстои ти дълъг период на трудности и неуспехи.".. колко още..
Еми Окснитси
dandelion
Толкова се бях задълбочила в книгата, че без малко да пропусна да пусна мига си. Успях 6 мин. преди крайния срок :)
http://365miga.blogspot.com/2009/11/314.html
Еми Окснитси
dandelion
И така вместо да си почина след работния ден започнах нов работен ден. Това момчетата са големи лигли, ей..
Еми Окснитси
dandelion
Чак сега се прибирам от работа. Ръководех workshop, защото 3 момчета (от общо 20 човека) казаха че няма да участват ако не съм там, а ни трябват хора..
Еми Окснитси
dandelion
Поздрав за начало на деня. Започвам го.. скокливо :) Hit me with a hot note and watch me bounce.
Еми Окснитси
dandelion
С чаша чай в ръка, пред камината, чудеща се какво да облече в това мрачно време, че да й е добре и на работа.
Еми Окснитси
dandelion
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
Еми Окснитси
dandelion
I bruise easily.
Страница: 100 101 102 103 104