dandelion
Щастието се увеличава, щом е споделено. Лошото е, че и с негативната енергия е същия принципа...
dandelion
Абе защо 80% от хората работещи в маркетинг департамента се смеят толкова високо, че се стряскам даже и през слушалките и музиката..
dandelion
Като съм лоша било лошо, като съм добра не звучало искрено. Е ако не ми пука? Пф че е трудно да имаш връзка като си с моя характер..
dandelion
Като муле пред майка си... купих нещо без да проверя цени или без да се посъветвам и ... ми два и половина пъти по-скъпо е.. Около 100 евро назад..