Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Контакти
още
dandelion
events-and-photography.t..
Тагове
фотография
туризъм
чай
музика
photography
tourism
tea
music
Често използвани тагове
#
office
#
мисмистъредно23
#
feelinghappy
#
юбилей
#
facebookbrokeus
#
whatdidido
#
dubai
#
товаданевиенюйоркстеявие..
#
пролет
#
halfscrewed
Следят ме
виж всички
Еми Окснитси
Публикации
Инфо
Контакти
Групи
RSS
Всички
Публикации
Tweets
RSS Feeds
dandelion
Aко съм най-добрата на презентацията утре и на тази на 28ми Май заминавам за L.A. ах ах ах стискам си много палци.
Коментирай
0 нови
·
Apr 25 2010, 22:47
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Последен 9-13 часов работен ден и от утре си хващам пътя за Испания и това е! Толкова да се нуждая от почивка че не е истина.
Коментирай
0 нови
·
Mar 24 2010, 14:36
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
@
blacksnoopy
, в началото на пролетния сезон всичко се оправя
Коментирай
0 нови
·
Mar 21 2010, 00:34
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
@
blacksnoopy
, имах интересни проблеми: физически, финансови, но от около месец всичко изглежда по-розово и съм по-позитивно настроена
Коментирай
0 нови
·
Mar 21 2010, 00:30
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
@
blacksnoopy
, лялял как я караш
Коментирай
0 нови
·
Mar 21 2010, 00:23
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
След разговор с
@
nickname778
установихме, че едно23 не е това което беше. И че старото едно ни липсва...хора, стегнете се бе
Коментирай
0 нови
·
Mar 21 2010, 00:22
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Добре де, вероятно има и по-емблематични снимки за мястото, но тази с тениската ме накефи най-много. И само като си представя, че тя е там за цели 5месеца. Ех
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 22:39
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Една приятелка от Сингапур е качила интересна снимка на тениска
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 22:37
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
@
schizophrenia
аз ако тръгна да те душа няма да си тук, за да разказваш.. освен ако не кихнеш де.. тогава ролите ще се обърнат..
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 15:02
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
@
schizophrenia
, пу не бях аз...
http://schizophrenia.edno23.com/view/post:565550
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 14:59
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Познайте кой си махна мартеничките най-сетне
И то благодарение на не един, не два, а цели три щъркела!
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 14:27
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
@
blacksnoopy
йо йо ама си сбъркал името
http://blacksnoopy.edno23.com/view/post:562889
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 13:57
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Имало причина да се будя последните 6 дни винаги в 5:20. Той се прибра 5:20 от Австрия
Пф на седмото небе съм
Коментирай
0 нови
·
Mar 08 2010, 06:56
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
Хахах един познат е пуснал в youtube режисьорските ми опити
Коментирай
0 нови
·
Mar 06 2010, 14:47
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
dandelion
@
aftercollabz
според мен филмът беше уникално зле и не си заслужава да ходиш на кино, ама.. както си прецениш.
http://aftercollabz.edno23.com/view/post:539809
Коментирай
0 нови
·
Mar 03 2010, 22:23
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Страница:
81
82
83
84
85