Еми Окснитси
dandelion
Aко съм най-добрата на презентацията утре и на тази на 28ми Май заминавам за L.A. ах ах ах стискам си много палци.
Еми Окснитси
dandelion
Последен 9-13 часов работен ден и от утре си хващам пътя за Испания и това е! Толкова да се нуждая от почивка че не е истина.
Еми Окснитси
dandelion
@blacksnoopy, в началото на пролетния сезон всичко се оправя :) :)
Еми Окснитси
dandelion
@blacksnoopy, имах интересни проблеми: физически, финансови, но от около месец всичко изглежда по-розово и съм по-позитивно настроена :)
Еми Окснитси
dandelion
@blacksnoopy, лялял как я караш
Еми Окснитси
dandelion
След разговор с @nickname778 установихме, че едно23 не е това което беше. И че старото едно ни липсва...хора, стегнете се бе :P
Еми Окснитси
1269117544915232.jpg dandelion
Добре де, вероятно има и по-емблематични снимки за мястото, но тази с тениската ме накефи най-много. И само като си представя, че тя е там за цели 5месеца. Ех
Еми Окснитси
1269117434423551.jpg dandelion
Една приятелка от Сингапур е качила интересна снимка на тениска :)
Еми Окснитси
dandelion
@schizophrenia аз ако тръгна да те душа няма да си тук, за да разказваш.. освен ако не кихнеш де.. тогава ролите ще се обърнат..
Еми Окснитси
dandelion
@schizophrenia, пу не бях аз...
http://schizophrenia.edno23.com/view/post:565550
Еми Окснитси
dandelion
Познайте кой си махна мартеничките най-сетне :) И то благодарение на не един, не два, а цели три щъркела! :)
Еми Окснитси
dandelion
@blacksnoopy йо йо ама си сбъркал името :P
http://blacksnoopy.edno23.com/view/post:562889
Еми Окснитси
dandelion
Имало причина да се будя последните 6 дни винаги в 5:20. Той се прибра 5:20 от Австрия :) Пф на седмото небе съм
Еми Окснитси
dandelion
Хахах един познат е пуснал в youtube режисьорските ми опити :)
Еми Окснитси
dandelion
@aftercollabz според мен филмът беше уникално зле и не си заслужава да ходиш на кино, ама.. както си прецениш.
http://aftercollabz.edno23.com/view/post:539809
Страница: 81 82 83 84 85