eddy
ем, днес е някъв петък, айляк такова
eddy
най-гадната (не тъпа) лекция до сега, честно... необичайно късен час + каква тема... каква тема........ хиляда точки
eddy
аууу, циганката с бандерол - Пенка в брадъра ;д
eddy
вече съм измислила много добро отмъщение към напастите, нах
eddy
каза патофизиологията ;д да се знае ;д
eddy
колко пък е смотано да напишеш честитка за рожден ден така '4estit rojden den', иуууу, грозното нещо е това