Гъз такъв, свършено е с тебе :О
добре
a, мушици?
Ще има ;д
ей, гъз ;Д
масе с тая, масе с оная
и пак миндил ;д
всеки ден ми е парти-марти
I see
Чакай са, какви са тези прибързани решения. Защо точно @dilana ?
искал да се жертва, много мило
крем карамел.
кон от карамел, aууу
бах, после с толкова захар орбит и при теб ;д
добре дошъл
на снимката
сигурно, защото...
ти си я рисувала
харесвам очите ти
Соу шекши ;д
Къде?
навсякъде
Идем :Д
dawww
@belushka20, нито сме къпани скоро, нито сме сресани качествено, зрителна измама явно, в момента е много проскубана, защото... знаеш, период
То и аз не й правя някъв груминг.. ама просто изглежда с повече козина
не я харесвам така обезкосмена , ама иначе се пълни цялата къща с топки косми, а и кой знае ква й е жега
иначе и на мен всички други самоеди ми изглеждат по-пухкави, сресани, белички и т.н.
Ми и на мен.. а някои особено тия дето ги мъкнат по изложби са ебахти избухналите Все едно моето куче не е самоед братче Повече прилича на Bolt
Гъз такъв, свършено е с тебе :О
Aug 26 2013, 22:42добре
Aug 26 2013, 22:45a, мушици?
Aug 26 2013, 22:45Ще има ;д
Aug 26 2013, 22:46