gg04
В понеделник гледах "Криминале", сега ще си изтегля "Глутница кучета".
gg04
Няколко нощи поред сънувам само кошмари. Страх ме е да заспя вечер.
gg04
До последно няма да си пусна интернет вкъщи, въпреки многото работа, която трябва да свърша. Така ми остава повече време за четене.
gg04
pzsport.info е изразходвал твърде процесорно време на 24 февруари, ще трябва да разбера защо. Още една допълнителна задача.
gg04
Спортните сайтове станаха повече от спортните новини
gg04
Откакто се върнах от Варшава, все ми се спи като на куче.
gg04
Пак почнаха с писанията срещу ЦСКА преди мача. Левски бил по-класния отбор и трябвало да спечели. Що не си...
Криминале е по-як.. и двата са супер добри ама за мен Криминале е най-добрия на тарантино
Mar 04 2011, 22:16Да си припомня и "Глутница кучета". Помня само, че действието се развиваше в един склад след неуспешен обир.
Mar 05 2011, 00:03