madmaster
Абе някой знае ли кой в тази държава е "компетентният отговор"? Аз за ся не знам...
madmaster
WhiteSnake се ОСРАХА! Може ли без "cryin' in the rain", при все тоя порой кото беше снощи? Официално от днес те за мен са дърти задници. А Деф Лепард бяха луди!
madmaster
Or am I dreaming .. ... na-na-na..... Cos it's really go a hold on me......
madmaster
Челопечене Open Air Festival!