madmaster
Мача е най-интерестния до сега от ЕВРО-то
madmaster
Малко да почета и после мачааааааааа!
madmaster
Ей народеее не съм писал от 2 дена! Не че сте изпуснали нещо ултра-мега-гига-супер интересно. Ефекта бе че си харесах хладилник за 2 бона. Лудница!
madmaster
Абе ситуацията е малко би-му-меча! Има работа, интересна ми е, но ме мързи междугалактически....
madmaster
Незнайно защо BG ubuntu форума е паднал. Може да се наложи да го местиме... Тъпо.
http://www.ubuntu-bg.info/read/%d0%b1%d0%b3-%d1%83%d0%b1%d1...0%b8
madmaster
Добро утро на всички. Аз съм в офиса от 20 минути а вече ми пратиха една абсурдна заповед на министерството. Вижте цитата в блога ми.
http://blog.mengeme.com/read/%d0%bf%d1%80%d0%b5%d1%80%d0%b0...%b2/
madmaster
В ОгненЛиско 3 много са си играли. За да bookmark-неш нещо, вече е нужно просто да праснеш звездичката до полето с адреса на сайта. Турбо добро