madmaster
А леле каква машина (кумпутер) си поръчах... 4-крилен самолет. А като се сетя и какви пари струва.... реве ми се... ама ще я скъсам само да ми доде...
madmaster
Абе, нещо бая оплаквания имам от убунту-то... специално 8.04. Аудиото бегало, нам си к'во си...а на мен ми забива Компиз-а. Странно...