| Хмммм като цяло нищо особено - занимавам се с фотография и музика (китара). Слушам почти всичко,но главно core стиловете(metalcore,deathcore,post-hardcore etc) |
| Местоживеене: | Plovdiv |
| Пол: | Мъж |
| Регистриран на: | 29 March 2011 |
| Последно онлайн: | 08 January 2013, 17:55 PM |