mitternacht
At first I was like- шъ спъ, and then I was like - Meh, f'ck it...
mitternacht
Къщичка на Дрина <3 <3 <3
mitternacht
Да чакам следваща серия на сериал aka изгледах серия 8 от 4 сезон на Game of thrones :/
mitternacht
По-често поддържате ли приятелски взаимоотношения с бившите си или сте скарани с повечето от тях?
mitternacht
Толкова ми е скучно, че с риск за психиката ще гледам The hangover III. :/
mitternacht
Say hello to my lil friend!