Научих се да готвя още по-добре. Чета повече книги, усмихвам се повече, вярвам във себе си, и продължавам да гоня мечтите си по-устремена. На седмото небе съм
@SaTaSi време беше
@engise За кое ?
Да се научиш да готвиш по-добре! Jklol
Хахахах Дамс време беше да стана кулинарен гений
Ще се напием?
Това също
Звучи ми, на начало на организиране на масова едно23 оргия
ако ще правим влакче, пу съм последния
горе долу сме по равно момчета/момичета няма да се налага да се стига до влакчета
И аз не мога.
Аз мога ама към 6 сутринта.
tru dat. Аре лека от мен.
nabs
:/ Царството на нощните птици...
I can tell by your avatar.
Yep, I have the same expression right now!
нп. @-ни ми ако откриеш някакви интересни резултати
will do, it's worth a challenge!
challenge в групата ли имаш предвид?
yiss, but shit be borin', едиственото, което се чува, е хъркане... и то не моето
хахаха дам и аз се усетих че не правя нищо инт насън и спрях да я ползвам
Не се сдържах http://i.imgur.com/to9BhtX.jpg
Е, аз го взех от тук https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphoto...1934_n.jpg
Това дето пуснах го направих аз
усетих твоето повече ми харесва!
инъф интернет фор тудей :х
прав е човекът
http://goo.gl/INy0se
Научих се да готвя още по-добре. Чета повече книги, усмихвам се повече, вярвам във себе си, и продължавам да гоня мечтите си по-устремена. На седмото небе съм
Mar 10 2014, 11:19@SaTaSi време беше
Mar 10 2014, 13:59@engise За кое
?
Mar 10 2014, 16:18Да се научиш да готвиш по-добре! Jklol
Mar 10 2014, 18:29 през mobiХахахах
Дамс време беше
да стана кулинарен гений 
Mar 10 2014, 19:51